zastawa stołowa ambitionW skład kompletnej, dwunastoosobowej zastawy stołowej powinny wchodzić różne dopasowane do siebie elementy. Poza standardowymi talerzami, filiżankami czy sztućcami, w serwisie powinny się znaleźć także sosjerki, wazy czy miski. Dzięki temu wszystkie elementy wykorzystywane w jadalnie będą do siebie pasowały, co pozwoli na uniknięcie wrażenia chaosu i bylejakości.

Serwis do zmywarki i mikrofalówki

Decydując się na zakup porcelanowego serwisu obiadowego warto mieć pewność, że da się go bez problemu myć w zmywarce, na co pozwala na przykład zastawa stołowa Ambition. Obecnie tego typu sprzęt należy do standardowego wyposażenia kuchennego, podobnie jak mikrofalówka. Warto wybrać taką porcelanę, która może być używana w tego typu urządzeniu. Do mikrofalówki nie można wkładać np. pozłacanych talerzy.

Wieloletnia inwestycja

Odpowiednio dobrana stołowa może być inwestycją na wiele lat. Dlatego warto wybrać taką, która będzie dobrze prezentowała się w wielu stylizacjach i wystrojach. Eleganckie talerze, sztućce czy filiżanki Ambition bardzo dobrze znoszą upływ czasu. Warto rozważyć także zakup kompletu szklanego, który jest niezwykle ekstrawagancki i może podkreślić wyjątkowość każdej jadalni.

www: Technica.pl