filiżanki ambitionZestawy naczyń i sztućców należą do podstawowych elementów wyposażenia w praktycznie każdym mieszkaniu. Dawniej największą popularnością cieszyły się klasyczne rozwiązania, takie jak okrągłe filiżanki i talerze. Zazwyczaj posiadały biały kolor i wyróżniały się jedynie bardzo dyskretnymi wykończeniami i zdobieniami. Obecnie jednak coraz powszechniej na stołach pojawiają się produkty bardziej designerskie.

Nowoczesny wygląd i funkcjonalność

Dzięki nietypowym kształtom, rzucającym się w oczy kolorom oraz nietypowym zdobieniom, nowoczesne zastawy stołowe stanowią przepiękne uzupełnienie każdego stołu. Takie rozwiązanie pozwala na zrezygnowanie z drobnych stołowych dodatków, efektownych serwetek czy zdobionych obrusów. Zastawa stołowa Ambition może być jednak nie tylko bardzo dekoracyjna, ale również stanowić niezwykle praktyczny element wyposażenia.

Dopasowanie do kuchni

Z filiżankami Ambiition bardzo dobrze komponują się jasne, jednobarwne obrusy oraz sztućce klasyczne, wykonane na przykład ze stali nierdzewnej lub srebra. Mogą być one nie tylko doskonałymi akcesoriami kuchennymi, ale również piękną dekoracją. Filiżanki Ambition można jednak wyeksponować na stojącym w jadalni lub salonie kredensie, na przykład przeszklonym.

Więcej w sklepie Technica.pl